Ön Bilgiler
Kurumsal
 • Otosür, bir Profisan markası olarak hizmet vermektedir. 2012 yılında kurulan Profisan, medya planlaması ve yayıncılığın yanı sıra profesyonel iş makineleri sektöründe öncü çalışmalara imza atmaktadır. Araç, araç üstü ekipman, iş makinaları, treyler ve dorse imalatçıları dergisi Radüs, bir Profisan markası olarak 2012 yılından bu yana sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir.

 • Profisan ayrıca iş makineleri sanayiinde doğaya saygılı çözümler üreterek sektörde yeniliklere ışık tutan başarılara imza atmaktadır. Çevre duyarlılığı bilinciyle üretim yapan markamız, elektrikli çöp araçları ile öne çıkmaktadır.

  Otosür Sürücü Kursu, bir Profisan markası olmanın sorumluluğu, disiplini ve yenilikçi anlayış ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 • Vizyonumuz

  Otosür Sürücü Kursu, profesyonel eğitim kadrosu ve yılların trafik deneyimi ile sürücü adaylarını eğitmektedir. Kadromuz doğru ve güvenli sürüş tekniklerini sürücü adayları ile paylaşmakta, onlara trafikte uygun davranış biçimlerini kazandırmaya çalışmaktadır.

  Otomobil, motosiklet, otobüs/minibüs, traktör ve kamyon/çekici sınıflarında eğitim veren kursumuz, modern ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

  Misyonumuz

  Trafik kazalarının çoğunlukla eğitimsizlikten kaynaklandığının bilincinde olan Otosür Sürücü Kursu, kazaların en aza indirilmesi için tam yetkinliğe sahip sürücüler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

  Otosür, kurumumuzu tercih eden sürücü adaylarının memnuniyetini ön planda tutmakta, kursiyerlerin tüm soru ve sorunlarına çözüm sunmaya çabalamaktadır. Kursumuz başarı ve güven ilkeleriyle hareket eden güler yüzlü eğitimcileri ile önde gelen bir eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

  Özel Otosür Sürücü Kursu
  Otosür Sınav Parkuru Eğitimi
  +90 (364) 611 88 60 Yazı Mahallesi Orgeneral Ahmet Çörekci Caddesi No: 60
  Kat: 2/3 19500 Osmancık / ÇORUM - TURKEY bilgi@otosur.com.tr